- 0767 443 341
- contact@bikefusion.ro
Categorii produse
- Accesorii bicicleta
- Anvelope - Camere-Accesorii
- Biciclete
- Biciclete fitness
- Cadre/Urechi Cadru (Adaptoare)
- Casti si Ochelari
- E-Bike
- Echipamente
- Echipamente Magazin
- Furci; Suspensii spate; Cuveti (Head Set)
- Ghidoane/Mansoane/Pipe Ghidon
- Ingrijire si Lubrefiere
- Pedale/Accesorii pedale
- Promotii
- Roti si Componente Roti
- Schimbatoare/Transmisii
- Sei/Tije sa; Coliere; Accesorii
- Sisteme de Franare
- Trotineta electrica si accesorii
- Trotinete electrice si accesorii
- Unelte Service
- Urechi Cadru(Adaptoare Cadru)
Pret
Brand
Culoare
Dimensiune roata
- 26 inch 5
Material cadru
- Otel 3
3 x 6 Viteze
Bicicleta Mtb Maccina Sierra – 26 Inch, L, Gri-Turcoaz
Cod Produs:
PB-E261S34200-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|---|
| Culoare | Gri, Turquoise |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | Otel 620 mm |
| Greutate produs | 15.7 Kg |
| Mansoane | TPR 90 mm |
| Marime Cadru | L |
| Model angrenaj | Otel 48 x 38 x 28T |
| Model anvelope | Ponely 26 x 2.1 |
| Model butuc fata | Otel 36H |
| Model butuc spate | Otel 36H |
| Model frana | Aluminiu, V – Brake |
| Model furca | Otel, HI-Ten Stiff |
| Model lant | KMC Z-50 |
| Model manete schimbator | Shimano SL-RS36-6 Revo Shifter |
| Model pedale | MTB PVC |
| Model pinioane | 6 Viteze 14-28T Index |
| Model roti | Beretta Perete Dublu |
| Model schimbator pinioane | Shimano Rd-Tz500 Gs |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | Otel 22.2/80 mm |
| Sa | P:Lab MTB |
| Tija sa | Otel, 25.4 x 300 mm |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 6 Viteze |
Bicicleta Mtb Terrana 2604 – 26 Inch, Violet
Cod Produs:
22126044650BP
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | DHS |
|---|---|
| Culoare | Mov |
| Cursa furca | 80 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | Steel Rise Bar, 580mm |
| Greutate produs | 15.4 Kg |
| Mansoane | Mtb, PVC |
| Marime Cadru | M |
| Marime mm | 460 mm |
| Material cadru | Otel |
| Model angrenaj | Steel XJ-165, 24x34x42T, 165mm |
| Model anvelope | Kenda K849, 1.95 |
| Model butuc fata | Steel, End Nut |
| Model butuc spate | Steel, End Nut |
| Model frana | Alhonga HJ-805AD7, V-Brake |
| Model furca | GW-711X, 80mm |
| Model lant | KMC Z-6 |
| Model manete schimbator | Shimano Tourney SL-RS35, Revoshift, 3×6 Speed |
| Model pedale | Pedale FP-806 negre |
| Model pinioane | Shimano Tourney MF-TZ500, 14-16-18-21-24-28T |
| Model roti | Cerurim S11, 36H, Rim Brake |
| Model schimbator pinioane | Shimano Tourney RD-TY21 |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | Quill Stem, 25.4mm, Steel |
| Sa | ABI SI-102 |
| Tija sa | Steel, 25.4x248mm |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 6 Viteze |
Bicicleta Oras Dhs 2603 – 430 mm, 26 Inch, Rosu
Cod Produs:
22126034320DS-
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
1.049,00 lei| Brand | DHS |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Greutate produs | 15 Kg |
| Marime mm | 430 mm |
| Material cadru | Otel |
| Model angrenaj | 24x34x42T, 165mm |
| Model anvelope | Rubena V83 Blade 26×1.9 |
| Model butuc fata | Steel, 36H |
| Model butuc spate | Steel, 36H |
| Model frana | V-Brake Alloy |
| Model furca | Fixed Fork, Steel, V-brake Type |
| Model lant | KMC HV-408 |
| Model manete schimbator | Shimano RS-35 Tourney, 3×6 Speed |
| Model pedale | FP-806, Mtb, Plastic |
| Model pinioane | Shimano MF-TZ500, 14-16-18-21-24-28T |
| Model roti | Cerurim S11, Single Wall Alloy |
| Model schimbator pinioane | Shimano TY-21, Direct Attachment |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | Quill Type, Steel |
| Tija sa | 25.4x248mm, Steel |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 6 Viteze |
Bicicleta Oras Dhs 2603 – 430 mm, 26 Inch, Negru
Cod Produs:
22126034360DS-
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
1.049,00 lei| Brand | DHS |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Greutate produs | 15 Kg |
| Marime mm | 430 mm |
| Material cadru | Otel |
| Model angrenaj | 24x34x42T, 165mm |
| Model anvelope | Rubena V83 Blade 26×1.9 |
| Model butuc fata | Steel, 36H |
| Model butuc spate | Steel, 36H |
| Model frana | V-Brake Alloy |
| Model furca | Fixed Fork, Steel, V-brake Type |
| Model lant | KMC HV-408 |
| Model manete schimbator | Shimano RS-35 Tourney, 3×6 Speed |
| Model pedale | FP-806, Mtb, Plastic |
| Model pinioane | Shimano MF-TZ500, 14-16-18-21-24-28T |
| Model roti | Cerurim S11, Single Wall Alloy |
| Model schimbator pinioane | Shimano TY-21, Direct Attachment |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | Quill Type, Steel |
| Tija sa | 25.4x248mm, Steel |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 6 Viteze |
Bicicleta Dema 26″ VITTA dark violet 3 x 6 v
Cod Produs:
B22206
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
1.495,00 lei| Culoare | Mov |
|---|---|
| Brand | DEMA BIKE |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Transmisie | 3 x 6 Viteze |


