- 0767 443 341
- contact@bikefusion.ro
Categorii produse
- Accesorii bicicleta
- Anvelope - Camere-Accesorii
- Biciclete
- Biciclete fitness
- Cadre/Urechi Cadru (Adaptoare)
- Casti si Ochelari
- E-Bike
- Echipamente
- Echipamente Magazin
- Furci; Suspensii spate; Cuveti (Head Set)
- Ghidoane/Mansoane/Pipe Ghidon
- Ingrijire si Lubrefiere
- Pedale/Accesorii pedale
- Promotii
- Roti si Componente Roti
- Schimbatoare/Transmisii
- Sei/Tije sa; Coliere; Accesorii
- Sisteme de Franare
- Trotineta electrica si accesorii
- Trotinete electrice si accesorii
- Unelte Service
- Urechi Cadru(Adaptoare Cadru)
Pret
Culoare
Transmisie
Polar
Bicicleta Trekking Polar Helix 2023 – 28 Inch, L, Albastru
Cod Produs:
PB-P282A15231-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Cursa furca | 60 mm |
| Dimensiune roata | 28 inch |
| Ghidon | Steel 620mm |
| Greutate produs | 15.3 Kg |
| Mansoane | Hermans Ergo 120 mm |
| Marime Cadru | L |
| Material cadru | Aluminiu |
| Model angrenaj | Otel 48x38x28T 170mm |
| Model anvelope | 700x38C |
| Model butuc fata | Aluminum, 36H with Eccent |
| Model butuc spate | Aluminum, 36H with Eccent |
| Model frana | V-brake ALU |
| Model furca | Zoom Amortizer 700C |
| Model lant | KMC Z-7 |
| Model manete schimbator | Shimano STI ST-EF41-7 EZ-FIRE PLUS |
| Model pedale | MTB PVC |
| Model pinioane | Shimano Mf-Tz500-7 14-28T |
| Model roti | Beretta 28″ Alu Double Wall 36H |
| Model schimbator pinioane | Shimano RD-TY300 |
| Mtb/Sosea | Sosea |
| Pipa | Aluminum Adjustable, 25.4 mm 80 mm |
| Sa | P: Lab Trekking Man |
| Tija sa | Steel, 27.2 x 350 mm |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 7 Viteze |
| Utilizator | Barbati |
Bicicleta Oras Polar 2023 Grazia 6s – 28 inch, L, Alb
Cod Produs:
PB-P282S10230-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 28 inch |
| Ghidon | Otel, 620 mm |
| Greutate produs | 18.4 Kg |
| Mansoane | Hermans Ergo |
| Marime Cadru | L |
| Material cadru | Otel |
| Model angrenaj | Steel 40T 170mm |
| Model anvelope | 700x40C |
| Model butuc fata | 36H |
| Model butuc spate | Steel 36H |
| Model frana | Saccon V-Brake Alu |
| Model furca | Hi-Ten Steel Rigid 28 inch |
| Model lant | KMC Z-6 |
| Model manete schimbator | Shimano SL-RS36-6 Revo Shifter |
| Model pedale | PVC City |
| Model roti | Beretta 28 |
| Model schimbator pinioane | Shimano RD-TY21 GS |
| Mtb/Sosea | Sosea |
| Pipa | Alu/Steel 22.2/80mm |
| Tija sa | Steel 25.4x300mm |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 1 x 6 Viteze |
| Utilizator | Femei |
Bicicleta Oras Polar 2023 Grazia 6s – 28 inch, M, Alb
Cod Produs:
PB-P282S10230-M
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Oras Polar 2023 Grazia 6s – 28 inch, M, Verde
Cod Produs:
PB-P282S10232-M
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Oras Polar Grazia 6s – 28 inch, L, Alb-Bej
Cod Produs:
PB-P282S10233-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Oras Polar Grazia 6s – 28 inch, M, Negru
Cod Produs:
PB-P282S10231-M
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Oras Polar Grazia 6s – 28 Inch, M, Bej
Cod Produs:
PB-P282S10233-M
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Oras Polar Grazia 6s – 28 Inch, M, Coral Leopard
Cod Produs:
PB-P282S10234-M
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Oras Polar Grazia 6s – 28 Inch, L, Coral Leopard
Cod Produs:
PB-P282S10234-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Trekking Polar Forester Comp Lady – 28 Inch, M, Negru-Roz
Cod Produs:
PB-P282A16230-M
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Pliabila Polar Practic 10 – 20 Inch, Negru
Cod Produs:
PB-E202A78190
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Oras Polar 2023 Grazia 6s – 28 inch, L, Verde
Cod Produs:
PB-P282S10232-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Mtb Polar Wizard 1.0 – 29 inch, S-M, Gri-Rosu
Cod Produs:
PB-E292S10221-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Mtb Polar Wizard 1.0 – 29 inch, S-M, Negru-Galben
Cod Produs:
PB-E292S10220-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Oras Polar Strada – 28 inch, M, Gri-Negru
Cod Produs:
PB-E282A29220-M
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Mtb Mirage Sport – 29 Inch, S-M, Negru-Albastru
Cod Produs:
PB-E292A15220-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Trekking Polar Forester Pro – 28 Inch, L, Negru-Gri
Cod Produs:
PB-E282A26220-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Mtb Polar Tsunami – 29 Inch, L, Negru-Portocaliu
Cod Produs:
PB-E292A19220-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|
Bicicleta Mtb Polar Tsunami – 29 Inch, XL, Negru-Portocaliu
Cod Produs:
PB-P292A19220-XL
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|