- 0767 443 341
- contact@bikefusion.ro
Categorii produse
- Accesorii bicicleta
- Anvelope - Camere-Accesorii
- Biciclete
- Biciclete fitness
- Cadre/Urechi Cadru (Adaptoare)
- Casti si Ochelari
- E-Bike
- Echipamente
- Echipamente Magazin
- Furci; Suspensii spate; Cuveti (Head Set)
- Ghidoane/Mansoane/Pipe Ghidon
- Ingrijire si Lubrefiere
- Pedale/Accesorii pedale
- Promotii
- Roti si Componente Roti
- Schimbatoare/Transmisii
- Sei/Tije sa; Coliere; Accesorii
- Sisteme de Franare
- Trotineta electrica si accesorii
- Trotinete electrice si accesorii
- Unelte Service
- Urechi Cadru(Adaptoare Cadru)
Pret
Brand
Culoare
Transmisie
26 inch
Bicicleta Mtb Maccina Sierra – 26 Inch, L, Gri-Turcoaz
Cod Produs:
PB-E261S34200-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|---|
| Culoare | Gri, Turquoise |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | Otel 620 mm |
| Greutate produs | 15.7 Kg |
| Mansoane | TPR 90 mm |
| Marime Cadru | L |
| Model angrenaj | Otel 48 x 38 x 28T |
| Model anvelope | Ponely 26 x 2.1 |
| Model butuc fata | Otel 36H |
| Model butuc spate | Otel 36H |
| Model frana | Aluminiu, V – Brake |
| Model furca | Otel, HI-Ten Stiff |
| Model lant | KMC Z-50 |
| Model manete schimbator | Shimano SL-RS36-6 Revo Shifter |
| Model pedale | MTB PVC |
| Model pinioane | 6 Viteze 14-28T Index |
| Model roti | Beretta Perete Dublu |
| Model schimbator pinioane | Shimano Rd-Tz500 Gs |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | Otel 22.2/80 mm |
| Sa | P:Lab MTB |
| Tija sa | Otel, 25.4 x 300 mm |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 6 Viteze |
Bicicleta Mtb Terrana 2604 – 26 Inch, Violet
Cod Produs:
22126044650BP
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | DHS |
|---|---|
| Culoare | Mov |
| Cursa furca | 80 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | Steel Rise Bar, 580mm |
| Greutate produs | 15.4 Kg |
| Mansoane | Mtb, PVC |
| Marime Cadru | M |
| Marime mm | 460 mm |
| Material cadru | Otel |
| Model angrenaj | Steel XJ-165, 24x34x42T, 165mm |
| Model anvelope | Kenda K849, 1.95 |
| Model butuc fata | Steel, End Nut |
| Model butuc spate | Steel, End Nut |
| Model frana | Alhonga HJ-805AD7, V-Brake |
| Model furca | GW-711X, 80mm |
| Model lant | KMC Z-6 |
| Model manete schimbator | Shimano Tourney SL-RS35, Revoshift, 3×6 Speed |
| Model pedale | Pedale FP-806 negre |
| Model pinioane | Shimano Tourney MF-TZ500, 14-16-18-21-24-28T |
| Model roti | Cerurim S11, 36H, Rim Brake |
| Model schimbator pinioane | Shimano Tourney RD-TY21 |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | Quill Stem, 25.4mm, Steel |
| Sa | ABI SI-102 |
| Tija sa | Steel, 25.4x248mm |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 6 Viteze |
Bicicleta Mtb Dhs Terrana 2623 – 26 Inch, S, Verde
Cod Produs:
22226233380BP
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | DHS |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Cursa furca | 100 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | MTB, 600 mm, Otel |
| Mansoane | 90 mm, PVC |
| Marime Cadru | S |
| Marime mm | 330 mm |
| Model angrenaj | Tripla, 24T-34T-42T, 150 mm, Otel |
| Model anvelope | GRL 8014 27X2.25 BK – Eastman |
| Model butuc fata | Otel ED 14G*36H |
| Model lant | KMC Z-7 |
| Model butuc spate | Otel ED 14G*36H |
| Model frana | Alhonga V-brake 110 mm |
| Model furca | Suspensie 100 mm, Otel, V-brake Pivots |
| Model pedale | FP-818/R |
| Model pinioane | Shimano Tourney MF-TZ500-7, 7-SPEED, 14-16-18-20-22-24-28T |
| Model roti | Cerurim, Aluminiu Simpla, 26H, Nut Type |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | JD-SM2312, Aluminiu |
| Sa | SV 301 |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 7 Viteze |
Bicicleta Oras Dhs Citadinne 2634 – 26 Inch, M, Gri/Albastru
Cod Produs:
22226344670BP
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | DHS |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | City 600 mm, Otel |
| Mansoane | 90/130 mm, TPR |
| Marime Cadru | M |
| Marime mm | 460 mm |
| Material cadru | Otel |
| Model angrenaj | Simplu, 38T, otel |
| Model anvelope | GRL 5091 26X1.90 BK – Eastman |
| Model butuc fata | Otel CP |
| Model butuc spate | Otel CP |
| Model frana | Alhonga V-brake 110 mm, Otel |
| Model furca | City, rigida, otel, V-brake Pivots |
| Model lant | KMC Z-6 |
| Model manete schimbator | Spate: Shimano |
| Model pedale | FP-830A/R |
| Model pinioane | Shimano Tourney MF-TZ500-6, 6-SPEED, 14-16-18-21-24-28T |
| Model roti | Cerurim, Aluminiu Simpla, 26H, Nut Type |
| Model schimbator pinioane | Shimano |
| Mtb/Sosea | Sosea |
| Pipa | 25.4 mm, Aluminiu |
| Sa | City |
| Tija sa | 28.6*248 mm, Otel |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 1 x 6 Viteze |
Bicicleta Oras Maccina Avenue – 26 Inch, Alb-Bej
Cod Produs:
PB-P261S01231
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | Otel, 620 mm |
| Greutate produs | 17.4 kg |
| Mansoane | Hermans Ergo |
| Marime Cadru | M |
| Material cadru | Otel |
| Model angrenaj | Otel 38T 165mm |
| Model anvelope | 26×1.75 inch |
| Model butuc fata | Otel 36H |
| Model butuc spate | Steel Kontra 36H |
| Model frana | V-brake PVC |
| Model furca | Hi-Ten Steel Rigid 26 inch |
| Model lant | KMC Z-410 |
| Model pedale | City Alu |
| Model roti | Beretta Alu Double Wall 36H 26 inch |
| Mtb/Sosea | Sosea |
| Tija sa | Otel 25.4x250mm |
| Tip Frana | Torpedo, V – Brake |
| Transmisie | 1 x 1 Viteze |
| Utilizator | Femei |
Bicicleta Oras Maccina Avenue – 26 Inch, Maro
Cod Produs:
PB-P261S01230
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | Otel, 620 mm |
| Greutate produs | 17.4 kg |
| Mansoane | Hermans Ergo |
| Marime Cadru | M |
| Material cadru | Otel |
| Model angrenaj | Otel 38T 165mm |
| Model anvelope | 26×1.75 inch |
| Model butuc fata | Otel 36H |
| Model butuc spate | Steel Kontra 36H |
| Model frana | V-brake PVC |
| Model furca | Hi-Ten Steel Rigid 26 inch |
| Model lant | KMC Z-410 |
| Model pedale | City Alu |
| Model roti | Beretta Alu Double Wall 36H 26 inch |
| Mtb/Sosea | Sosea |
| Pipa | Otel 22.2/80mm |
| Tija sa | Otel 25.4x250mm |
| Tip Frana | Torpedo, V – Brake |
| Transmisie | 1 x 1 Viteze |
| Utilizator | Femei |
Bicicleta Electrica Raymon HardRay E 1.0 – 26 Inch, XS, Albastru-Verde
Cod Produs:
RAY-4510011135
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Autonomie | 100 km |
|---|---|
| Brand | Raymon |
| Baterie | Yamaha DT400, 400 Wh, 36 V |
| Culoare | Albastru |
| Cursa furca | 100 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Display | Yamaha Display A, LCD-Display, Micro-USB |
| Ghidon | R Raymon Riser 31,8 mm, 720 mm |
| Greutate produs | 21.9 Kg |
| Mansoane | R Raymon MTB |
| Marime Cadru | XS |
| Material cadru | Aluminiu |
| Model angrenaj | Wheeltop, Aluminium, JIS, 38T, 170 mm |
| Model anvelope | Impac Ridgepac, 57-559, 26×2.25 |
| Model butuc fata | R Raymon DB600F, 6-Loch, 9×100 mm |
| Model butuc spate | R Raymon DB602R, 6-Loch, 9×135 mm, HG |
| Model frana | Tektro HD-M275, 2-Piston, hydraulic disc brake |
| Model furca | SR SUNTOUR XCM, Feder, 100 mm |
| Model lant | KMC Z8 |
| Model manete schimbator | Tektro SL-M330R |
| Model pedale | R Raymon, plastic |
| Model pinioane | Tektro CS-M330, 11-42 T |
| Model roti | Mach 1 TRAXX, Tubeless Ready |
| Model schimbator pinioane | Tektro RD-T350, 8-S |
| Motor | Yamaha PW-CE, 250 W, 50 Nm |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | R Raymon 31.8, 7 ° |
| Putere motor | 250 W |
| Sa | R Raymon MTB |
| Tija sa | R Raymon, 31,6 mm, 350 mm |
| Tip Frana | Disc – Hidraulica |
| Transmisie | 1 x 8 Viteze |
| Utilizator | Barbati |









