- 0767 443 341
- contact@bikefusion.ro
Categorii produse
- Accesorii bicicleta
- Anvelope - Camere-Accesorii
- Biciclete
- Biciclete fitness
- Cadre/Urechi Cadru (Adaptoare)
- Casti si Ochelari
- E-Bike
- Echipamente
- Echipamente Magazin
- Furci; Suspensii spate; Cuveti (Head Set)
- Ghidoane/Mansoane/Pipe Ghidon
- Ingrijire si Lubrefiere
- Pedale/Accesorii pedale
- Promotii
- Roti si Componente Roti
- Schimbatoare/Transmisii
- Sei/Tije sa; Coliere; Accesorii
- Sisteme de Franare
- Trotineta electrica si accesorii
- Trotinete electrice si accesorii
- Unelte Service
- Urechi Cadru(Adaptoare Cadru)
Pret
Brand
Culoare
Transmisie
Material cadru
- Otel 1
26 inch
Bicicleta Mtb Maccina Sierra – 26 Inch, L, Gri-Turcoaz
Cod Produs:
PB-E261S34200-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|---|
| Culoare | Gri, Turquoise |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | Otel 620 mm |
| Greutate produs | 15.7 Kg |
| Mansoane | TPR 90 mm |
| Marime Cadru | L |
| Model angrenaj | Otel 48 x 38 x 28T |
| Model anvelope | Ponely 26 x 2.1 |
| Model butuc fata | Otel 36H |
| Model butuc spate | Otel 36H |
| Model frana | Aluminiu, V – Brake |
| Model furca | Otel, HI-Ten Stiff |
| Model lant | KMC Z-50 |
| Model manete schimbator | Shimano SL-RS36-6 Revo Shifter |
| Model pedale | MTB PVC |
| Model pinioane | 6 Viteze 14-28T Index |
| Model roti | Beretta Perete Dublu |
| Model schimbator pinioane | Shimano Rd-Tz500 Gs |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | Otel 22.2/80 mm |
| Sa | P:Lab MTB |
| Tija sa | Otel, 25.4 x 300 mm |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 6 Viteze |
Bicicleta Oras Dhs Citadinne 2634 – 26 Inch, M, Gri/Albastru
Cod Produs:
22226344670BP
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | DHS |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | City 600 mm, Otel |
| Mansoane | 90/130 mm, TPR |
| Marime Cadru | M |
| Marime mm | 460 mm |
| Material cadru | Otel |
| Model angrenaj | Simplu, 38T, otel |
| Model anvelope | GRL 5091 26X1.90 BK – Eastman |
| Model butuc fata | Otel CP |
| Model butuc spate | Otel CP |
| Model frana | Alhonga V-brake 110 mm, Otel |
| Model furca | City, rigida, otel, V-brake Pivots |
| Model lant | KMC Z-6 |
| Model manete schimbator | Spate: Shimano |
| Model pedale | FP-830A/R |
| Model pinioane | Shimano Tourney MF-TZ500-6, 6-SPEED, 14-16-18-21-24-28T |
| Model roti | Cerurim, Aluminiu Simpla, 26H, Nut Type |
| Model schimbator pinioane | Shimano |
| Mtb/Sosea | Sosea |
| Pipa | 25.4 mm, Aluminiu |
| Sa | City |
| Tija sa | 28.6*248 mm, Otel |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 1 x 6 Viteze |


