- 0767 443 341
- contact@bikefusion.ro
Categorii produse
- Accesorii bicicleta
- Anvelope - Camere-Accesorii
- Biciclete
- Biciclete fitness
- Cadre/Urechi Cadru (Adaptoare)
- Casti si Ochelari
- E-Bike
- Echipamente
- Echipamente Magazin
- Furci; Suspensii spate; Cuveti (Head Set)
- Ghidoane/Mansoane/Pipe Ghidon
- Ingrijire si Lubrefiere
- Pedale/Accesorii pedale
- Promotii
- Roti si Componente Roti
- Schimbatoare/Transmisii
- Sei/Tije sa; Coliere; Accesorii
- Sisteme de Franare
- Trotineta electrica si accesorii
- Trotinete electrice si accesorii
- Unelte Service
- Urechi Cadru(Adaptoare Cadru)
Pret
Brand
Culoare
Transmisie
Verde
Bicicleta Mtb Terrana 2723 – 27.5 Inch, M, Verde
Cod Produs:
22227234680BP
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
| Brand | DHS |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Cursa furca | 100 mm |
| Dimensiune roata | 27.5 inch |
| Ghidon | MTB, 660 mm, Aluminiu |
| Greutate produs | 14.8 Kg |
| Mansoane | 130 mm, TPR |
| Marime Cadru | M |
| Marime mm | 460 mm |
| Material cadru | Aluminiu |
| Model angrenaj | Tripla, 24T-34T-42T, 170 mm, Otel |
| Model anvelope | GRL 8014 27X2.25 BK -Eastman |
| Model butuc fata | Otel ED 14G*32H |
| Model butuc spate | Otel ED 14G*32H |
| Model frana | Alhonga V-brake 110 mm |
| Model furca | Suspensie 100 mm, Otel |
| Model lant | KMC Z-7 |
| Model manete schimbator | Shimano ST-EF500, EZ-FIRE PLUS |
| Model pedale | FP-806/R |
| Model pinioane | Shimano Tourney MF-TZ500, 7-SPEED 14-16-18-20-22-24-34T |
| Model roti | Cerurim, Duble Aluminiu, 27,5 inch |
| Model schimbator pinioane | Shimano |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | Aluminiu |
| Sa | WWD 2703-1 |
| Tija sa | 27,2*350 mm, Aluminiu |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 7 Viteze |
Bicicleta Trekking Polar Forester Comp Lady – 28 inch, L, Negru-Verde
Cod Produs:
PB-E282A25220-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
| Brand | Polar |
|---|---|
| Culoare | Negru, Verde |
| Cursa furca | 45 mm |
| Dimensiune roata | 28 inch |
| Ghidon | Aluminiu, 670mm |
| Greutate produs | 14.3 Kg |
| Marime Cadru | L |
| Material cadru | Aluminiu |
| Model angrenaj | Auminiu, 42 x 34 x 24T |
| Model anvelope | Kenda 700x38C |
| Model butuc fata | Alu 36H|SHM TX5008 |
| Model butuc spate | SHM TX5008 |
| Model frana | V-Brake SACON Aluminiu |
| Model furca | Sus Zoom HL141 700C V-Brake |
| Model lant | KMC Z8.1 |
| Model manete schimbator | Shimano STI ST-TX800 3 x 8 |
| Model pedale | PVC |
| Model pinioane | Shimano Cs-Hg200-8 12-32T |
| Model roti | Beretta Double Wall |
| Model schimbator pinioane | Shimano Rd-Tx800 |
| Mtb/Sosea | Sosea |
| Pipa | ALU ADJUSTABLE 25.4mm 80mm |
| Sa | P:lab Trekking |
| Tija sa | Aluminiu, 27.2 x 350 mm |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 8 Viteze |
Bicicleta Mtb Devron 2023 RW1.7 – 27.5 Inch, S, Verde
Cod Produs:
222RW174280ABP
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
| Brand | Devron |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Marime Cadru | S |
Bicicleta Mtb Devron 2023 RW1.7 – 27.5 Inch, M, Verde
Cod Produs:
222RW174680ABP
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
| Brand | Devron |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Marime Cadru | M |
Bicicleta Mtb Devron 2023 RW1.7 – 27.5 Inch, L, Verde
Cod Produs:
222RW174980ABP
Evaluat la 0 din 5
(0)
In stoc
| Brand | Devron |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Marime Cadru | L |
Bicicleta Mtb Dhs Terrana 2623 – 26 Inch, S, Verde
Cod Produs:
22226233380BP
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | DHS |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Cursa furca | 100 mm |
| Dimensiune roata | 26 inch |
| Ghidon | MTB, 600 mm, Otel |
| Mansoane | 90 mm, PVC |
| Marime Cadru | S |
| Marime mm | 330 mm |
| Model angrenaj | Tripla, 24T-34T-42T, 150 mm, Otel |
| Model anvelope | GRL 8014 27X2.25 BK – Eastman |
| Model butuc fata | Otel ED 14G*36H |
| Model lant | KMC Z-7 |
| Model butuc spate | Otel ED 14G*36H |
| Model frana | Alhonga V-brake 110 mm |
| Model furca | Suspensie 100 mm, Otel, V-brake Pivots |
| Model pedale | FP-818/R |
| Model pinioane | Shimano Tourney MF-TZ500-7, 7-SPEED, 14-16-18-20-22-24-28T |
| Model roti | Cerurim, Aluminiu Simpla, 26H, Nut Type |
| Mtb/Sosea | MTB |
| Pipa | JD-SM2312, Aluminiu |
| Sa | SV 301 |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 7 Viteze |
Bicicleta Oras Polar Grazia 1s – 28 Inch, L, Verde
Cod Produs:
PB-P282S01240-L
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Cursa furca | 0 mm |
| Dimensiune roata | 28 inch |
| Ghidon | Steel 620 mm |
| Greutate produs | 17.10 kg |
| Mansoane | Hermans Ergo |
| Marime Cadru | L |
| Marime mm | 605 mm |
| Material cadru | Otel |
| Model angrenaj | Steel 38T 170mm |
| Model anvelope | 700x40C |
| Model butuc fata | Steel 36H |
| Model butuc spate | Steel Kontra 36H |
| Model frana | Saccon V-Brake Alu |
| Model furca | Hi-Ten Steel Rigid 28 inch |
| Model lant | KMC 410 |
| Model pedale | City Alu |
| Model roti | Beretta 28 inch Alu Double Wall 36H |
| Mtb/Sosea | Sosea |
| Pipa | Alu/Steel 22.2/80mm |
| Sa | P:Lab City Lady |
| Tija sa | Steel 25.4x300mm |
| Tip Frana | Torpedo, V – Brake |
| Transmisie | 1 x 1 Viteze |
| Utilizator | Femei |
Bicicleta Trekking Polar Forester Comp Lady – 28 inch, M, Negru-Verde
Cod Produs:
PB-E282A25220-M
Evaluat la 0 din 5
(0)
Stoc epuizat
| Brand | Polar |
|---|---|
| Culoare | Negru, Verde |
| Cursa furca | 45 mm |
| Dimensiune roata | 28 inch |
| Ghidon | Aluminiu, 670mm |
| Greutate produs | 14.3 Kg |
| Marime Cadru | M |
| Material cadru | Aluminiu |
| Model angrenaj | Auminiu, 42 x 34 x 24T |
| Model anvelope | Kenda 700x38C |
| Model butuc fata | Alu 36H|SHM TX5008 |
| Model butuc spate | SHM TX5008 |
| Model frana | V-Brake SACON Aluminiu |
| Model furca | Sus Zoom HL141 700C V-Brake |
| Model lant | KMC Z8.1 |
| Model manete schimbator | Shimano STI ST-TX800 3 x 8 |
| Model pedale | PVC |
| Model pinioane | Shimano Cs-Hg200-8 12-32T |
| Model roti | Beretta Double Wall |
| Model schimbator pinioane | Shimano Rd-Tx800 |
| Mtb/Sosea | Sosea |
| Pipa | ALU ADJUSTABLE 25.4mm 80mm |
| Sa | P:lab Trekking |
| Tija sa | Aluminiu, 27.2 x 350 mm |
| Tip Frana | V – Brake |
| Transmisie | 3 x 8 Viteze |







